Manchester United, FC Bayern Mnichov a Juventus FC budou mít v PES 2020 plnohodnotnou licenci

Když Konami začátkem července oznámilo demoverzi hry eFootball PES 2020 se 14 licencovanými týmy, slibovalo, že během dalších dnů budou představeny tři nové týmy, které budou v PES 2020 plně licencované. Dnešním dnem byly všechny tři týmy představeny. Manchester United, FC Bayern Mnichov a Juventus FC budou mít v letošním ročníku fotbalu od Konami plnou licenci. Ta vývojářům umožní nejen použít skutečná jména klubů a hráčů, ale především fotbalisty detailně naskenovat ve 3D a vymodelovat jejich svatostánek. Vše by tak mělo být detailní a podle skutečnosti.

Zajímavé je, že eFootball PES 2020 je jedinou hrou, kde může být název Juventus FC. Konkurenční FIFA 20 od EA Sports, která vyjde v září na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, musí použít jiný název. Dle oficiálního oznámení bude Juventus FC ve FIFA 20 přejmenován na Piemonte Calcio. Ten bude mít vlastní znak a dresy v režimech Kick-Off, kariéra a VOLTA, fotbalisté ale budou autentičtí.

[reklama]

eFootball PES 2020 využije FOX Engine a vyjde 10. září 2019 na PlayStation 4, Xbox One a PC. Hra se pochlubí různým vylepšením, včetně grafiky, fyziky míče a realističtějšího bránění hráčů doplněného o úmyslné fauly nebo ofsajdové pasti. Třešničku na dortu představuje vylepšená Master League s novým interaktivním dialogovým systémem, který umožní ovlivnit příběh, realističtější přestupy hráčů mezi kluby a detailnější přizpůsobení vašeho manažera.

Co se demoverze týče, ke stažení bude od 30. července pro počítače a konzole. Kromě týmů Manchester United, FC Bayern Mnichov a Juventus FC si budete moci zahrát za FC Barcelona, Arsenal FC, Palmeiras, Flamengo, Sao Paulo, Sport Club Corinthians Paulista, Vasco da Gama, Boca Juniors, River Plate, Universidad de Chile a Colo-Colo.

[reklama]

Podívejte se na trailery, které prezentují nové partnery:


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

eFootball PES 2020

Vylepšení PES 2020 začíná vylepšenou fyzikou míče, s níž jde ruku v ruce lepší driblování, důraz na první dotek s míčem, realističtější bránění hráčů doplněné o úmyslné fauly nebo ofsajdové pasti. Třešničku na dortu představuje vylepšená Master League s novým interaktivním dialogovým systémem, který umožní ovlivnit příběh, realističtější přestupy hráčů mezi kluby a detailnější přizpůsobení vašeho manažera.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře eFootball PES 2020
[reklama]
[reklama]

Komentáře