Mario se svými přáteli přijíždí na mobily v bezplatných motokárových závodech

Japonská společnost Nintendo není v mobilních hrách žádný nováček. Tuto platformu využívá k propagaci svých her, které nabízí na konzolích Switch, 3DS a Wii. Pokud patříte mezi hráče mobilních her, tak po Miitomo, Super Mario Run, Fire Emblem Heroes, Animal Crossing: Pocket Camp, Dragalia Lost a Dr. Mario World se dostane na motokárové závody. Titul Mario Kart Tour totiž na iOS a Android vyjde 25. září 2019.

Mario Kart Tour bude bezplatnou hrou. Zdarma si ji z App Store a Google Play stáhnete a užijete si arkádové motokárové závody s instalatérem Mariem a jeho přáteli na tratích inspirované reálnými městy, včetně Paříže, i na klasických okruzích z Mario Kart. Tratě budou rotovat a každé dva týdny se měnit, abyste měli neustále důvod se k hraní Mario Kart Tour vracet.

[reklama]

Hra se bude ovládat jedním prstem. Driftování do zatáček, využívání power-upů, obrana před útoky soupeřů, sbírání důležitých předmětů a další věci tak mají být velmi jednoduché a zvládnete je například i při cestování autobusem.

Mario Kart Tour zahrne mikrotransakce. Za menší poplatek si budete moci odemknout další postavičky, s nimiž budete závodit, stejně tak vybavení. Jde ale o volitelnou alternativu. Podívejte se na trailer:

[reklama]

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře