MechWarrior 5: Mercenaries láká na předobjednávky novou ukázkou

Jste připraveni stát se zelenáčem u elitních pilotů po zuby ozbrojených válečných mechů? Já rozhodně ano. Na plnohodnotný MechWarrior se singleplayerovou kampaní čekám už dlouho. 10. září letošního roku mi studio Piranha Games konečně splní sen a já na počítači usednu do tohoto monstra, abych se vydal na nový příběh a užil si boje v terénu i ve zdevastovaných městech.

Na tuhle akci láká nový trailer, který přináší záběry z nelítostných bojů mechů. Zároveň vývojáři nabízejí jednu ze tří možných edic s digitální verzí hry a přístupem do plánované bety. V první za 50 dolarů ještě naleznete digitální soundtrack, přístup na Discord a obsah do MechWarrior Online. Za 80 dolarů obdržíte k tomu všemu sadu tapet a ikon společně s exkluzivním skinem Chloe’s Cavaliers a dalším obsahem do MW Online. Nejdražší edice stojí 120 dolarů a přináší ještě digitální manuál zaměřený na ovládání mechů a mnohem více obsahu do MW Online – hlavně in-game peníze.

[reklama]

Pokud vše půjde dobře, mají Piranha Games v úmyslu později vydat MechWarrior 5: Mercenaries i na Xbox One. PC verzi můžete předobjednat na oficiálních stránkách.

[reklama]

, , , ,

MechWarrior 5: Mercenaries

Po dlouhém čekání přichází plnohodnotný MechWarrior s příběhovou kampaní odehrávající se v roce 3015. Převezmete roli zelenáče, který nastoupil k jednotce pilotů po zuby ozbrojených bojových mechů, abyste bojovali za svou frakci. K dispozici i kooperace.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře MechWarrior 5: Mercenaries
[reklama]
[reklama]

Komentáře