Metro Exodus má před piráty ochránit Denuvo

Do premiéry třetího dílu akčního dobrodružství Metro zbývá méně než měsíc. Metro Exodus opouští klaustrofobické tunely a koridory zřícenin moskevského metra a přesouvá děj do otevřeného prostředí s několika rozsáhlými mapami. Vývojáři ze studia 4A Games o Metru Exodus mluví jako o svém nejambicióznějším projektu. Vývoj rozhodně nebyl levnou záležitostí, což je patrně důvod, proč se společně s vydavatelskou společností Deep Silver rozhodli využít služeb technologie Denuvo a chránit svůj produkt před nelegálním cracknutím.

Předchozí díly – Metro 2033 (i Redux edice) a Metro: Last Light (i Redux edice) neměly žádnou takovou ochranu a byly dostupné v obchodě GOG.com. To se Metra Exodus pravděpodobně netýká, na GOGu nejsou nabízeny hry s DRM.

[reklama]

V propagačních materiálech firmy Denuvo figurují další hry. Protipirátskou ochranu, kterou nebylo dříve lehké prolomit (odolávala i několik měsíců, u posledních her prolomena během hodin až dnů), využijí i Resident Evil 2, Far Cry New Dawn, Yakuza Kiwami, Anno 1800, Total War: Three Kingdoms a Devil May Cry 5.

Zajímavost na závěr. Ještě neznáme minimální a doporučení systémové požadavky Metra Exodus. Čekáme je každým dnem.

[reklama]

Metro Exodus si budeme moci zahrát 15. února 2019, kdy vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky.

Přečtěte si o Metru Exodus i tyhle novinky:

 

, , , , , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře