Metro Exodus smršť: Představení zbraní, napínavý filmeček a deníčky z vývoje

Už v pátek vstoupíme do divoké, post-apokalyptické ruské přírody v botách Arťoma, jenž věří, že někde tam venku žijí lidé. Neohrožený, mnohými obdivovaný a jinými nenáviděný hrdina se vydá z tunelů moskevského metra, aby zjistil, zda má pravdu. My mu v tom od 15. února na počítačích, PlayStationu 4 nebo Xboxu One můžeme pomoci.

Že se Metro Exodus blíží, dávají hlasitě najevo propagační materiály, které se za posledních pár dnů nahromadily v čele s napínavým a dobře zpracovaným filmeček o nočních můrách Arťoma, představením tříd zbraní a deníčky z vývoje.

[reklama]

„Třetí díl veleúspěšné série Metro inspirované stejnojmenným knižním románem od Dmitry Glukhovského. Za úspěchem série stojí zejména výborná kombinace fantastického příběhu, FPS gameplaye a prolínání akční, napínavé až strašidelné atmosféry. Metro Exodus navíc slibuje vyvrcholení příběhu, kdy hlavní hrdina a jeho nejbližší konečně opouští Moskevské metro za výpravou na nalezení komunity lidí, kterou válka buď nezničila nebo se z ní vzpamatovali lépe než obyvatelé Moskvy.

Opancéřovaná lokomotiva Aurora jakožto základna výpravy se vydá na východ za nalezením nového života. Vylepšený crafting, úplně nový vizuál a atmosféra otevřeného světa oproti uzavřeným tunelům nebo ruinám Moskvy nabídnou hráči spoustu těžkých rozhodnutí, vynikající atmosférický příběh a hlavně desítky hodin zábavy, takhle popisuje Metro Exodus český distributor,“ společnost Playman.

Noční můra Arťoma

[reklama]

Třídy zbraní

Deníčky z vývoje

, , , , , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře