Microsoft na E3: Exkluzivity, nový Xbox, Cyberpunk 2077 a překvapení

Fanoušci Microsoftu a her obecně se těší na E3, kde společnost odhalí podrobnosti o připravovaných hrách, které s největší pravděpodobností uzavřou současnou generaci Xboxu. Microsoft má pro letošní rok velkou výhodou, konkurenční Sony s PlayStationem v Los Angeles nebude mít tiskovou konferenci, což má pro firmu z amerického Redmondu znamenat, že ukáže mnohem více titulů od třetích stran, včetně očekávaného Cyberpunku 2077 od autorů trilogie Zaklínač.

Jeden z insiderů informuje o plánech Microsoftu. Pokud se ukážou jako pravdivé, bude konference pořádně zajímavá. Co podle něj za pár týdnů v Los Angeles uvidíme?

  • Halo Infinite – nové informace, trailer a datum vydání Vánoce 2020 (na současný i nový Xbox)
  • Gears 5 – plnohodnotný gameplay + ukázka z multiplayeru a datum vydání stanoveno na září
  • Gears Tactics – nové informace a trailer. Hra má vyjít ještě letos
  • The Outer Worlds – nové informace, gameplay trailer a datum vydání
  • Cyberpunk 2077 – informace o aktuálním stavu, gameplay trailer a přibližné datum vydání
  • Bleeding Edge – nová hra od Ninja Theory, nějaký sci-fi titul na rok 2020
  • Age of Empires IV – informace a první gameplay záběry. Strategie vyjde v roce 2020
  • Fable v otevřeném světě – pravděpodobně jen teaser trailer. Více příští rok na E3
  • Sea of Thieves – detaily o novém obsahu do pirátské online akce
  • Battletoads – gameplay a pravděpodobně datum vydání
[reklama]

Už tohle je opravdu hodně. K tomu všemu si máme přičíst ještě spoustu dalších her od jiných vydavatelů/vývojářů, více informací o Project xCloud, první informace o novém Xboxu – Microsoft má odhalil, jaký bude mít konzole výkon, jaký procesor, kolik paměti, SSD disk a podporu ray tracingu.

V neposlední řadě je tu koupě nového studia. Microsoft měl jednat minimálně s třemi firmami, které by mohl koupit a přidat je pod Xbox Game Studios. Konkrétně jde o dánské IO Interactive, Relic Entertainment a Asobo. O akvizici tvůrců Hitmana se mluví delší dobu, zatímco u Relicu by se vším musela souhlasit Sega a autoři A Plague Tale: Innocence (+ pomáhali s vývojem spousty jiných her) by rozhodně nebyla špatná investice. Spekuluje se i nad Bluepointe (tvůrci Nathan Drake Collection nebo remasteru Shadow of the Colossus), 4A Games (série Metro) a Platinum Games.

[reklama]

Dále tu máme kategorii možná. Možná při tiskové konferenci Microsoftu uvidíme osmou Forzu Motorsport, MechAssault, novou hru od Capcomu (třeba Dead Rising), prezentaci japonské práce, novou IP od studia Rare nebo restart Perfect Dark.

Co chcete na tiskové konferenci Microsoftu vidět vy? Konferenci můžete sledovat živě 9. června od 22:00. Více v našem detailním přehledu.


Zdroj: neogaf.com

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře