Microsoft oznámil nové hry pro dubnové rozšíření služby Xbox Game Pass

Lov monster s přáteli v Monster Hunter: World, strach a nejistota v Prey, dobrodružství bratrů na strastiplné cestě v druhé epizodě Life is Strange 2, chvilka oddychu při The Golf Club 2, hororový zážitek se zombíky v Resident Evil 5 a pět epizodických dobrodružství v adventuře The Walking Dead: A New Frontier. To je šestice her, které zavítají v tomto měsíci do služby Xbox Game Pass, kterou si každý majitel Xboxu One může předplatit za 259 Kč na měsíc. Pokud jste předplatné ještě neměli, získáte první měsíc za 25,90 Kč.

Hry Prey a The Golf Club 2 budou dostupné od dnešního dne. Monster Hunter: World a The Walking Dead: A New Frontier od 18. dubna, Life is Strange 2: Episode 2 od 24. dubna a Resident Evil 5 od 25. dubna.

[reklama]

Pokud chcete doporučení, být vámi, udělám si čas na lov obřích monster v Monster Hunter: World od Capcomu, kde na vás čeká singleplayerové i multiplayerové výzvy, zatímco Prey je velmi kladně hodnocený temný a hororový zážitek na vesmírné stanici Talos I, kde čelíte mimozemskému druhu Typhon, jenž se dokáže transformovat v různé předměty a skrýt se. Vy musíte stanici prozkoumat a uniknout.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře