Mimozemšťan Crypto škodí na farmě a sbírá lidské DNA. Ukázka z remaku Destroy All Humans!

Na akční adventuru Destroy All Humans! si dnes moc hráčů nepamatuje. Humorné dobrodružství mimozemšťana Crypta započalo v roce 2005 a nabídlo nám možnost vžít se do vetřelce, který byl vyslán na naši planetu, aby sbíral lidské DNA, poznával obyvatele Země a škodil jim se svými vyspělými technologiemi. Plnohodnotný remake si bere vše oblíbené z této klasiky a snaží se nám hru prezentovat v moderním kabátku. Ani v něm nejsou humorné scénky vynechány, dokazuje 13 minut gameplay záběrů.

Crypto přistane na pozemku farmy a při výstupu ze svého létajícího talíře šlápne do kravince. Po rozhovoru mu nic nebrání v průzkumu místa, respektive k tomu, aby zabil krávy, které mu jsou hodně nesympatické a nechápe, proč je lidé vlastně chovají. Jeho počínání se pochopitelně nelíbí farmáři, který ho s brokovnicí jen těžko dokáže zastavit. Šanci nemají ani ostatní, natož špatně vyzbrojení policisté. Když se Crypto vrátí do svého létajícího talíře, rozpoutá peklo a svými zbraněmi zničí několik farem. Pak už nastupuje armáda s tanky. Dokáže Crypta zastavit? Kdepak. I s nimi si náš srandovní mimozemšťan rychle poradí. A takhle to bude pokračovat i v plné verzi, kde na vás čekají další a další úkoly.

Crypto je zkrátka nezastavitelný a při své misi se nenechá ničím a nikým zastrašit. Hodlá nasbírat lidské DNA a svrhnout vládu Spojených států, což potvrzuje i jeden z vývojářů z německého studia Black Forest Game, který říká: „Crypto je agilnější než kdy jindy, jeho bojové dovednosti ve vzduchu se zlepšily, jeho psychické schopnosti můžete použít ve spojení se zbraněmi… Nemluvě o nové psychokineze.“

[reklama]

Pokud si chcete za Crypta zahrát, tak remake Destroy All Humans! dorazí v roce 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Já se určitě těším. Co vy?

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře