Mistrovství světa v rallycrossu v DiRT Rally 2.0

Codemasters uzavřeli dohodu s FIA a pro DiRT Rally 2.0 připravují celkem osm tratí z Mistrovství světa v rallycrossu 2018, včetně třech nových lokalit série – belgický Mettet, britský Silverstone a španělský závodní okruh poblíž Barcelony. V rámci této soutěže v DiRT Rally 2.0 budou čtyři různé třídy vozů rallycrossu: Supercars, RX2, RX Super 1600s a RX Crosskarts.

Další okruhy a vozy dorazí do DiRT Rally 2.0 v rámci sezónního obsahu, včetně Group B. Rallycross bude součástí i online multiplayeru. V něm hráči budou závodit proti ostatním kolo na kolo.

[reklama]

„Vývojáři se chlubí novou funkcí s postupnou degradací tratě. Codemasters měli připravit 150 stupňů degradace trati. Například na začátku závodu bude štěrk kluzký, postupně se z něho budou odstraňovat nečistoty, což přispěje k lepší přilnavosti pneumatik. Potíže mají pocítit zejména vozy startující z předních řad. Na asfaltu to bude jiné. Na něm budou gumy postupem času získávat lepší přilnavost,“ dočtete se v článku Kariéra v DiRT Rally 2.0 vás nebude omezovat třídou vozu.

DiRT Rally 2.0 vyjde 26. února na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

[reklama]

, , , , ,

DiRT Rally 2.0

Usedni za volant nejsilnějších terénních vozidel s vědomím, že i nejmenší chyba může znamenat konec závodu. Při závodění se musíš spolehnout na své instinkty a věřit svému automobilu. Projedeš se po osmi oficiálních okruzích šampionátu FIA World Rallycross a zavítáš do Argentiny, Španělska, Austrálie, Polska či USA.

Datum vydání: 26.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře DiRT Rally 2.0
[reklama]
[reklama]

Komentáře