Mobilní World of Warships Blitz slaví první výročí

Před rokem se na svoji první plavbu vydala mobilní hra World of Warships Blitz a vzbudila zájem těch, kteří chtějí hrát námořní bitvy na svých mobilech. Dnes má za sebou mobilní verze World of Warships více než 11 miliónů stažení a vice než 73 miliónů odehraných bitev. A to je už důvod k oslavám. Vývojáři se k sympatickému prvnímu výročí rozhodli pro hráče nachystat celou řadu překvapení. Až do 25. ledna tak budou probíhat oslavy přímo ve hře. Každých 12 hodin se hráči dočkají nového speciálního obsahu.

„Od vydání se hře opravdu daří. Během jednoho roku jsme přidali 5 nových národů, přibylo více než 50 nových válečných lodí a rozjeli jsme systém soutěží mezi hráči. Současný hráč si už může vybrat z více než 140 lodí,” říká produktový manažer World of Warships Blitz Nad Adjir.

[reklama]

Narozeninový obsah nabízí nejen přepravky s bonusovým obsahem, ale hráči za dokončené bitvy získají speciální žetony, které lze proměnit v narozeninovém obchodě a pořídit si některou z následujících lodí: Tirpitz, West Virginia, Anshan, Leningrad, Mogami a De Grasse.

[reklama]

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře