Monako za deště z Formule 2 a dva závody z F1. Podívejte se na pěkné gameplay záběry ze hry F1

Skutečné závody monopostů Formule 1 jsou v této sezóně kvůli dominanci stáje Mercedes předvídatelné. Fanoušci královny motorsportu si budou moci zlepšit náladu již koncem června. Na počítače, PlayStation 4 a Xbox One vyjdou oficiální závody F1 2019.

Britská společnost Codemasters, která vytváří i sérii DiRT nebo GRID, pro letošní rok připravila řadu novinek. Těm v souvislosti s dnešní várkou videí rozhodně vévodí propracovanější a detailnější grafický kabátek. Rozdíl v kvalitě bude patrný zejména na výkonných počítačích a konzolích Xbox One X. Zkrátka by neměli přijít ani majitelé PS4 Pro.

[reklama]

V prvním videu níže sledujeme závod v Monaku za deště v sezóně 2018 s jezdcem Nyckem de Vriesem, který závodí v nižší kategorii F2. Ta je ve hře F1 2019 novinkou. Tvůrci slibují, že v průběhu roku vydají bezplatnou aktualizací, která do hry přidá letošní sezónu Formule 2.

[reklama]

Ve druhém videu se přesouváme do F1 v monopostu Renaultu, který pilotuje známý Daniel Ricciardo na okruhu v Bahrajnu. Třetí video je tentokrát z Kanady, kde se o víkendu jede Velká cena, v kokpitu mladičkého Landa Norrise z McLarenu. Před závodem vidíme výběr týmu a jezdce. Následuje rychlý přehled s představením okruhu, prezentace startovního pole a pak už důležitý start.

F1 2019 vyjde dříve, než je u série zvykem, s monoposty můžete závodit již 28. června 2019 na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One. Pokud koupíte dražší Legends Edition, užijete si rychlost na okruzích z celého světa o tři dny dříve – 25. června. Líbí se vám F1 2019?

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře