Mortal Kombat 11 je po čertech krvavou a brutální bojovkou

Pokud se vám zdál Mortal Kombat X hodně brutální, tak opravdu nevím, co budete říkat po zhlédnutí nových trailerů na Mortal Kombat 11. Z mého pohledu se na brutalitu v NetherRealm Studios zaměřili ještě více a letošní díl bude ještě více krvavější, ještě více drastičtější, a ještě více odpornější (pro některé). Hlavně teda z pohledu fatalit po známém finish him!

[reklama]

Když si odmyslíme tohle pozlátko, tak pod povrchem krve, zlámaných kostí, vyrvaných očí a rozbitých lebek se skrývá nový systém pro modifikaci jednotlivých bojovníků. Vývojáři jdou do hloubky, a kromě změny oblečení a kostýmů umožní měnit i zbraně a vybavení, což bude mít dopad na bojové vlastnosti vaší postavy. V prezentaci byl ukázán Scorpion, jenž zároveň zdobí obal hry, a s ním i změna atribut, masky a zbraní – v tomto případě výběr jednoho z pěti mečů/katan. Největší „wow“ si ale vysloužila změna oblečení.

[reklama]

Podle NetherRealm Studios by měl Mortal Kombat 11 potěšit hardcore fanoušky, kteří mají v sérii nahrané stovky hodit, tak i ty nezkušené, jenž chtějí okusit tuhle brutální bojovku. Třeba se do ní zamilují. Pro první skupinu je tu luxusní sběratelská edice s replikou masky Scorpiona, je vyrobena v měřítku 1:1. V zahraničí se prodává za 7000 korun. U nás bude pravděpodobně v limitovaném množství a cena by mohla být klidně o tisíc až dva tisíce vyšší.

O hratelných postavách jsou tvůrci tajemní. Mortal Kombat 11 nabídne nejspíš 25 bojovníků. Potvrzeni jsou: ohnivý Scorpion, ledový Sub-Zero, elektrizující Raiden, sympatická, ale stále hodně nebezpečná a mrštná Sonya Blade, hnusák Baraka, Skarlet a pre-order bonusem Shao Kahn. K nim se počítá ještě nováček Geras – silný bojovník, který ovládá čas a písek. Nejspíš novodobý Princ z Persie. Samozřejmě těch postav můžete vidět více, ale nebyly zatím potvrzeny jako hratelné.

Tak co na Mortal Kombat 11 říkáte?

Mortal Kombat 11 vychází 23. dubna na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. U Switche je otazník, mluví se o měsíčním odkladu.

, , , , , , , ,

Mortal Kombat 11

Krvavý a brutální Mortal Kombat je zpět. Díl s číslovkou 11 přinese možnost přizpůsobení postavy, který vám umožní vytvářet vlastní verze bojovníků v rámci jednotlivých hrdinů. Samozřejmostí je filmový příběh s pokračováním ságy.

Datum vydání: 23.04.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Mortal Kombat 11
[reklama]
[reklama]

Komentáře