Mortal Kombat 11 odhaluje cestování v čase a potvrzuje bojovníky

Mortal Kombat 11 díky cestování v čase spojí staré i nové bojovníky, kteří řeší novou hrozbu: tou je záporačka jménem Kronika. NetherRealm Studios v příběhovém traileru odhalují množství známých postav i jejich mladší já. Fanoušky jistě potěší dvě verze Johnnyho Cagea.

Před třemi dny unikla obrazovka s hrdiny. Na ní figurovali Kotal Kahn, Erron Black, Cassie Cage a Jacqui Briggs z Mortal Kombat 11, stejně jako Shao Kahn (bonus k předobjednávce) a další. Všech těchto pět bojovníků bude i v Mortal Kombat 11. Ostatně Cassie Cage obdržela i samostatný trailer.

[reklama]

Po zhlédnutí příběhového videa pro vás máme ještě jednu zajímavou informaci. Hlavní programátor Jon Greenberg prozradil jednu zvláštnost. Při vývoji Mortal Kombat 11 je využita upravená verze technologie Unreal Engine 3, zatímco mobilní verze používá Unreal Engine 4.

[reklama]

Mortal Kombat 11 vyjde na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Do kalendářů si zapište 23. dubna, akorát u Switch verze až 10. května.


Zdroje: tisková zpráva, gamingbolt.com

, , , , , ,

Mortal Kombat 11

Krvavý a brutální Mortal Kombat je zpět. Díl s číslovkou 11 přinese možnost přizpůsobení postavy, který vám umožní vytvářet vlastní verze bojovníků v rámci jednotlivých hrdinů. Samozřejmostí je filmový příběh s pokračováním ságy.

Datum vydání: 23.04.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Mortal Kombat 11
[reklama]
[reklama]

Komentáře