Motorka v Days Gone potřebuje benzín a opravy

Sony Bend Studio v novém gameplay traileru ukazuje, jakého pokroku doznala PlayStation 4 exkluzivita od poslední velké prezentace. Tentokrát je hlavním tématem motocykl hlavního hrdiny, psance Deacona St. Johna, jenž přežívá v post-apokalyptickém světě zdevastovaného epidemií, lidmi a jejich pozůstatky. Těm se říká freakeři, ale my je klidně můžeme nazývat zombíky. Nebo ne? Největší nebezpečím nejsou freakeři, ale lidé, kteří využívají zmatku, zabírají pozemky, rabují zbytky a myslí si, že mohou úplně všechno.

Po tomhle nebezpečném a zdevastovaném světě, jenž připomíná americký severozápad, budeme cestovat na sedle motorky upravené do terénu. Nejde o obyčejný stroj na ježdění, motorka v Days Gone je mnohem více než dopravní prostředek. Nemyslete si ale, že jen nasednete a je to. Motocykl vyžaduje údržbu, opravu rozbitých součástek, a hlavně je nutný benzín. Což je nejspíš i důvod, proč prozkoumávat nepřátelské tábory, zničené benzínky a další objekty. Deacon sleze z motorky, vezme si kanystr a půjde hledat palivo, aby se zase mohl vydat na cestu.

[reklama]

Pro někoho to může být otrava, ale k Days Gone to zkrátka patří. Motorka má i své výhody. Brašny na ní poslouží pro zásoby, munici a zbraně, které už hlavní hrdina neunese. Aby se nám stroj na dvou kolech líbil, můžeme upravit jeho vzhled, včetně barvy nádrže. A také vylepšit výkon motoru, možná i účinnost brzd, lepší zatáčení nebo zvolit jiné přední kolo.

Kromě motorky vidíme v záběrech další zajímavosti. Deacon bude mít v Days Gone dům, kde se může v klidu a bez strachu vyspat, aby nemusel prozkoumávat svět v noci. Když osvobodíte zamořenou oblast, odemknete si ji pro rychlé cestování. Hledání lékařských potřeb je složitější, stanici nebude lehké získat.

[reklama]

Líbí se vám Days Gone? Novinka vyjde 26. dubna 2019 na PlayStation 4, nechybí ani české titulky.

, , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře