Multiplayer Ace Combat 7 tvoří Battle Royale a Team Deathmatch

18. ledna se blíží a tímto datem i vydání Ace Combat 7: Skies Unknown pro PlayStation 4 a Xbox One, PC verze 1. února. Čím blíž jsme k datu vydání, tím více nás vydavatel Bandai Namco zásobuje informacemi. Tentokrát se v gameplay videu zaměříme na vzdušné souboje a představení multiplayeru.

Jak víme již z dřívějška, hra v multiplayeru obsáhne dva módy, a to Battle Royale pro osm hráčů, který je téměř neodmyslitelně ve skoro každé nové online hře. Druhý bude Team Deathmatch, kde budou proti sobě dva týmy po čtyřech lidech.

[reklama]

Body budeme získávat za zásahy anebo přímo za sestřelení nepřítele. Samozřejmě si svá letadla budeme moci vylepšovat, ať už vybavením nebo vzhledem. Tyhle možnosti budou v singleplayeru i v multiplayeru. Při bitvách nás potrápí počasí. Takový blesk do letadla nebude nic příjemného. Zajímavé určitě bude i zkusit si hru ve virtuální, ale pouze pro vlastníky PlayStationu 4 s headsetem PlayStation VR.

Myslím si, že po dlouhé éře tankových bitev, bude tahle hra velkým tahákem. Co myslíte vy?

[reklama]

, , , , ,

Ace Combat 7: Skies Unknown

V této letecké akci usednete do kokpitu nejmodernějších válečných letadel, které byly kdy vyvinuté. Ace Combat 7: Skies Unknown přináší divoké vzdušné souboje ve fotorealistické grafice. Pocit a autenticita létání jsou intenzivní a úžasný příběh jen podtrhuje tempo hry.

PC verze vychází 1. února 2019

Datum vydání: 18.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Ace Combat 7: Skies Unknown
[reklama]
[reklama]

Komentáře