MX vs. ATV All Out oslaví první výročí speciální edicí

Rainbow Studios společně s THQ Nordic oslaví první výročí hry MX vs. ATV All Out speciální výroční edicí. Přesně 29. března 2019 to bude jeden rok od vydání hry. Ve skutečnosti tahle speciální výroční edice vyjde o trochu dříve, a to konkrétně 12. března 2019, a obsáhne všechna dosud vydaný DLC společně se všemi tratěmi (celkem jich je 14) a prostory k závodění, mj. Ricky Carmichael Farm – GOAT, Hometown MX Nationals a Slash’s Snakepit.

THQ Nordic věří, že s blížícím se výročím po hře sáhne spousta hráčů. Celou tuhle speciální edici si budeme moci pořídit za necelých třicet euro, což je zhruba 770 kč. Za tuhle cenu dostat celou hru a všechna DLC, to už se opravdu vyplatí.

[reklama]

Hra bude dostupná na PlayStation 4, Xbox One a PC od 12. března 2019.

[reklama]

MX vs ATV All Out  byla v době vydání průměrná závodní hra nabízející off-roadový zážitek. Vybírali jste z motorek, ATV a UTV. Stroje jste mohli ladit a poté se s nimi vrhnout do otevřených světů a soutěžit s ostatními v různých herních režimech, včetně šílených kaskadérských kousků. Titul bojoval rozdělenou obrazovkou pro dva hráče a neurazil ani online režimem až pro 16 hráčů. Dále soutěžemi v módech jako Supercross, Nationals, Opencross, Waypoint nebo Tag.

 

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře