Na další epizody Life is Strange 2 si počkáme

Když v loni vyšla první část adventury Life is Strange 2 o dvou bratřích, fandům tohoto žánru zaplesaly srdce a těšili se na další epizody. Do dnes vyšly zatím jen dvě epizody, které si hráči dost oblíbili. Další tři nás ještě čekají a my už víme data jejich vydání.

Na třetí epizodu s názvem Wastelands si počkáme jen do 9. května, což není tak dlouho. Ta další čtvrtá bude už o něco později, a to až 22. srpna. Na pátou a zároveň závěrečnou epizodu si budeme muset dokonce počkat až do 3. prosince. Epizody nám tak budou servírovat průběžně až do konce roku. Čekání to bude dlouhé, ale vývojáři na druhou stranu slibují, že celé čekání by se mělo projevit do kvality.

[reklama]

Třetí epizoda zavede bratry Seana a Daniela na cestě do Mexika do lesů v Kalifornii a poznají komunitu tuláků. V nových místech se musí bratři poprat s novými výzvami, trhlinami v jejich vztahu a poznat nové přátele. Je toho ještě hodně co nám autoři hry musí povyprávět. Dokážou bratři držet pospolu až do konce jejich dlouhé cesty?

Připomeňme si základní příběh Life is Strange 2. Hra se soustředí na šestnáctiletého Seana Diaze a jeho čtyřletého bratra, kteří žijí v Seattlu až do doby, než se stane tragédie. Ze strachu z policie prchá Sean s Danielem ze Seattlu a společně se vydávají na nebezpečnou cestu do Mexika. Během napínavého dobrodružství se musí sourozenci pokusit skrýt náhlou a tajemnou nadpřirozenou moc. Život mimo domov je pro dvojici tvrdý. Sean je zodpovědný za svého bratra a začne si uvědomovat, že jeho rozhodnutí mají vliv na životy jich obou.

[reklama]

Hra Life is Strange 2 je dostupná na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Launch trailer druhé epizody Life is Strange 2

Zdroje: tisková zpráva

, , , ,

Life is Strange 2

Life is Strange 2 je pětidílná epizodická adventura. Dva bratři, Sean a Daniel, ze Seattlu se po tragédii s policií v patách vydávají do Mexika. Při nebezpečné cestě musejí skrýt náhlou a tajemnou nadpřirozenou moc. Ujmeme se šestnáctiletého Seana, jenž se stará o svého devítiletého brášku.

První epizoda vychází 27. září 2018.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Life is Strange 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře