Na kapesní konzoli Nintendo Switch si zahrajete brzy i Zaklínače 3 se všemi datadisky

Hráči i novináři oceňované akční RPG Zaklínač 3: Divoký hon se v letošním roce rozšíří na novou platformu. Všemi známý zabiják monster, Geralt z Rivie, bude dostupný na Nintendu Switch se všemi datadisky v takzvané kompletní edici – původní hra, rozšíření Srdce z kamene a O víně a krvi a další spousta menších DLC.

O příchodu Bílého vlka se v předešlých měsících hojně spekulovalo, mnozí ovšem nebrali nepodložené informace moc vážně. Pro hráče je ale dobře, že na právě probíhajícím veletrhu E3 v Los Angeles byla verze na populární kapesní konzoli oznámena. Vždyť na Switch vychází více a více her, a spousta z nich v dobré kvalitě, na poměry této konzole.

[reklama]

Zaklínač 3: Divoký hon v kompletní edici se bude na Switchi prezentovat s horší grafickou stránkou, která odpovídá výkonu této hybridní konzole. Při zapojení do doku a televize budete hrát v dynamickém rozlišení 720p. V handheldovém módu se rozlišení sníží na 540p. Není to žádná sláva, ale příznivcům Switche musí takováto kvalita stačit. Ti, kteří se chtějí kochat detailní grafikou, si mohou Zaklínače 3 už nějakou dobu zahrát na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

[reklama]

Pokud překousnete horší rozlišení a tím grafickou kvalitu celé hry, můžete začít doufat, zda na Nintendu Switch bude Zaklínač 3: Divoký hon s českými titulky stejně jako na velkých platformách.

Porovnání Switch verze Zaklínače 3 s PS4 verzí

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře