Na konzolích Xbox One a PS4 si můžete užít samurajský boj ve hře Samurai Shodown

Samurai Shodown, předchůdce žánru bojových her založených na zbraních, se vrací na konzole. V těchto dnech vychází další díl značky od roku 2008 a 25 let od vydání originálu. Samurai Shodown se vrací se svým charakteristicky nekompromisním přístupem k ozbrojenému souboji a v den premiéry bude obsahovat 13 oblíbených staronových postav a 3 zcela nové postavy (další postavy bude možné odemknout přes Season Pass), řadu soutěžních herních režimů a skutečnou evoluci bojového žánru a této série v podobě režimu Dojo.

Kromě tradičního bojového režimu Versus nabídne Samurai Shodown celou řadu režimů, do kterých hráči budou moct zaseknout své meče:

  • Practice Mode: Hráči se mohou naučit hru ve výuce a zdokonalovat se ve cvičném režimu.
  • Online Mode: Přátelé i nepřátelé mohou bojovat online v celé řadě soutěžních režimů.
  • Story Mode: Hráči mohou sledovat každou postavu na jedinečné cestě Japonskem 18. století v období Edo, kdy se nad zemí vznáší hrozba nové katastrofy.
  • Battle Mode: Hráči, kteří chtějí prověřit své schopnosti v režimech Versus, Time Trial, Survival a Gauntlet, si sáhnou až na samotné hranice svých možností.
  • Dojo Mode: Když hráči odehrají dostatek zápasů, mohou soutěžit proti vlastnímu duchovi a proti duchům ostatních hráčů a pak sdílet data o svém duchovi na online žebříček.
[reklama]

Pro Samurai Shodown je rovněž dostupný Season Pass, který během následujících měsíců obohatí soupisku o další postavy. Fanoušci, kteří do 30. června 2019 nainstalují hru do konzole, si mohou Season Pass zdarma aktivovat na PlayStation Store a Xbox Store.

[reklama]

Kromě premiéry SNK s potěšením popsali i svůj trvalý závazek vůči této značce, která se stane novým soutěžícím na esportovní scéně, jelikož Samurai Shodown bude součástí Evolution Championship Series, největšího a nejdéle pořádaného turnaje bojových her na světě. EVO přivádí dohromady ty nejlepší z nejlepších z celého světa a představuje úchvatnou exhibici schopností a zábavy, kde se hráči a fanoušci setkávají, aby uctili soutěžního ducha v otevřeném formátu a vybrali šampiona.

Samurai Shodown je již na pultech obchodů, obě konzolové verze jsou v České republice a na Slovensku v prodeji za DMOC 1534 Kč. Později hra vyjde na PC a Switch.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře