Na restartu závodní série GRID spolupracuje Fernando Alonso

Bývalý pilot Formule 1, dvojnásobný mistr světa z let 2005 a 2006, spolupracuje s britským studiem Codemasters v roli konzultanta na restartu závodní série GRID. Vývojáři na 13. září 2019 připravují dlouho očekávaný návrat série. V pořadí čtvrtý díl přinese intenzivní závodní akci kolo na kolo, čtyři kontinenty nabízející závody v některých z nejslavnějších městských ulic a závodních okruhů na světě. Hráči budou vybírat z automobilů kategorií GT, Touring, Stock, Muscle a Super-Modified a závodit v režimech Circuit, Street Racing, Ovales, Hot Laps, Point-to-Point a World Time Attack.

„Snažili jsme se o dokonalou rovnováhu mezi rizikem a odměnou. Chceme uspokojit všechny typy hráčů. Ovládání závodních vozů je neuvěřitelně citlivé a křivka učení umožní arkádovým hráčům, aby se stali příznivci simulace. Soupeři ovládáni umělou inteligenci budou tlačit hráče, aby vynikl, pokud chce stanout na stupních vítězů a vyhrát mistrovství. Realistický systém poškození ovlivňuje jak výkon vozu, tak manévrovatelnost, a pokud budete často narážet do stejného řidiče, stane se vaším nemesis a bude připraven na cokoliv, aby se pomstil,“ uvádí jeden z vývojářů v tiskové zprávě.

[reklama]

GRID vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dražší Ultimate Edition zahrne přístup ke třem plánovaným sezónám s dalším obsahem.


Zdroj: ign.com, tisková zpráva

, , , , ,

GRID

Restart prvního dílu závodní série GRID. Hra nabízí příležitost vybrat si vlastní cestu, vytvořit svůj vlastní příběh a dobít svět motoristického sportu. Postavte se na start ve světové sérii GRID a vybojujte vzrušující bitvy kol s ikonickými a nejžádanějšími závodními automobily - současnými i klasickými - od GT přes Touring a Muscle, až po Stock a super modifikace, a to vše na ikonických místech celého světa.

Datum vydání: 11.10.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře GRID
[reklama]
[reklama]

Komentáře