Na území Česka a Slovenska startuje oficiální PlayStation 4 turnaj

Už zítra, 6. srpna, startuje na území Česka a Slovenska oficiální PlayStation 4 turnaj. První hrou bude krvavá bojovka Mortal Kombat 11. V průběhu roku se bude soutěžit i v dalších hrách, včetně FIFA 20, Battlefield V nebo Warfare.

Celý turnaj je koncipován tak, aby si kompetetivní hraní užili jak profesionálové, tak víkendoví hráči. Turnaj je rozdělen do tří divizí a díky tomu nabídne lepší matchmaking a v neposlední řadě zajímavé ceny od dynamických pozadí na váš PlayStation 4 přes in-game měny až po peněžité výhry.

[reklama]

Turnaj je rozdělen do tří fázi. Postup do druhé fáze si zajistíte pokořením tří ze čtyř soupeřů nebo skončením mezi horními 40 % hráčů. Postup do třetí fáze si zajistíte postoupením mezi prvních 16 hráčů ve vyřazovacím pavouku na dvě porážky. Kvalifikuje se nejlepších osm hráčů z horní části pavouka a osm nejlepších z dolní části pavouka. Pokud se dostanete do třetí fáze, tak už hrajete o peníze. Na vítěze čeká 1000 amerických dolarů v hotovosti.

Jak se přihlásit do turnaje?

[reklama]

Turnaje pro PS4 jsou otevřené všem. Potřebuješ jen vlastní kopii hry, aktivní členství ve službě PlayStation Plus, být online a těšit se na den, kdy celá akce začne.

  • Z PS4: V aplikaci Události (Events) na obrazovce s nabídkou PS4 zvol záložku Turnaje (Tournaments) a vyber soutěž, ke které se chceš přihlásit.
  • Na webu PlayStation.com: Vyber jeden ze stávajících turnajů uvedených výše a použij odkaz na webovou stránku ESL, kde se můžeš přihlásit pomocí PSN ID.

Více informací na PlayStation.com, kde naleznete všechny PS4 turnaje.[reklama]
[reklama]

Komentáře