Nabrousit čepele. Ve sci-fi RPG titulu The Surge 2 si užijeme brutální kontaktní boje

Pokračováni sci-fi RPG titulu The Surge vyjde 24. září 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One, oznámila dnes společnost Focus Home. Hra The Surge 2 hráčům nabídne brutální kontaktní hardcore boje v otevřeném světě rozsáhlého a zdevastovaného města Jericho, kde se střetnete s velmi nebezpečnými nepřáteli.

The Surge 2 využije systém odsekávání končetin z předchozího dílu a ještě ho zdokonalí. Výsledkem bude plynulejší, napínavější a adrenalinem nabitá akce. Když totiž zaútočíte na levou ruku nepřítele, kde drží svou zbraň, každým úderem věc poškozujete. Je tedy lepší zaměřit se na končetiny, kde se nachází pro vás méně důležité věci. V opačném případě vás může poškozené vybavení mrzet. Každý kus se vám bude hodit při souboji s dalšími impozantními nepříteli, kteří na vás v The Surge 2 číhají. Ať už jde o dobře vyzbrojené vojáky nebo všelijaké roboty.

[reklama]

V jádru je The Surge 2 klonem oblíbených Dark Souls, přesto dokáže svým zpracováním a stylem zaujmout a koncem září může jít o titul, který budou hrát miliony hráčů po celém světě. Postupem hrou budete vylepšovat své schopnosti, dovednosti a vybavení. Autoři lákají na bohaté možnosti v přizpůsobení hlavního hrdiny.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

The Surge 2

Pokračování hardcore RPG akce The Surge s vylepšeným unikátním a dynamickým systémem zaměřeným na končetiny nepřátel. The Surge 2 se odehrává ve zbrusu novém prostředí: rozsáhlém, zdevastovaném městě.

Datum vydání: 24.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře The Surge 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře