Nalezeny další důkazy o PC verzi Red Dead Redemption 2. Hra má podporovat DirectX 12

Před pár dny se někdo pochlubil, že ve zdrojovém kódu služby Social Club, která patří studiu Rockstar Games, nalezl důkazy o PC verzi Red Dead Redemption 2. Od té doby si zdrojový kód detailně prohlíželi členové GTAforums a objevili další důkazy, které potvrzují přípravu počítačové verze tohoto westernového eposu.

Ve zdrojovém kódu byly nalezeny stopy o nastavení PC verze Red Dead Redemption 2. Podle nich má hra podporovat nejnovější rozhraní API a sadu funkcí, které přináší DirectX 12. Navíc v nastavení má být možnost zvolit ultra nastavení grafiky, což v Grand Theft Auto V chybělo. Vypadá to, že toto nastavení bude ve formě posuvníků.

[reklama]

Některé části kódu naznačují i optimalizaci herního enginu pro Android a iOS, což by mohlo poukazovat na nějakou doprovodnou aplikaci. Pochybuji, že by se Red Dead Redemption 2 podívalo v plnohodnotné verzi na mobily a tablety.

Co myslíte, dojde skutečně na PC verzi Red Dead Redemption 2?

[reklama]


Zdroj: gtaforums.com

, , , , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře