NASCAR Heat 4 staví na svém předchůdci a pochlubí se potřebným vylepšením grafiky

V loňském NASCAR Heat 3 přidalo studio Monster Games u fanoušků oblíbené dirt závody. Závodění na nezpevněném povrchu si užívali všichni, ale v koutku duše všichni věděli, že je to málo. V letošním díle konečně přichází dlouho očekávané a potřebné vylepšení grafiky, aby hra nevypadala jako jiné závodní hry, které vyšly před mnoha lety. K posunu k lepšímu dojde i u zvuku, ať už motoru, brzd, pneumatik nebo diváků na tribunách. Zároveň vývojáři vylepší uživatelské rozhraní a připraví nové modely pneumatik pro různé typy tratí, což má přispět k realističtějšímu zážitku ze závodů na 38 virtuálních tratích po celé zemi.

Colin Smith, prezident vydavatelské společnost 704Games, láká hráče na další funkce a vylepšení, které doporučila komunita série NASCAR Heat, ale přesný zatím nebyl. Doufejme, že jeho slova zahrnující detailnější možnosti v přizpůsobení vozu, lepší umělou inteligenci a rozmanitější režim kariéry. To jsou nejbolestivější místa série. Minimálně o rozmanitější kariéře se tisková zpráva lehce zmiňuje a potvrzuje i Xtreme Dirt Tour (poprvé loni) s možností startovat poprvé ve všech čtyřech sériích zahrnutých ve hře.

[reklama]

Na obalu NASCAR Heat 4 bude Kevin Harvick a Tony Stewart. Hra vyjde v září letošního roku na PlayStation 4, Xbox One a PC.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře