Naskladněno pět milionů kusů hry Kingdom Hearts III

Společnost Square Enix se pochlubila, že obchody po celém světě naskladnily pět milionů kusů nové hry Kingdom Hearts III. Je tedy jisté, že finální číslo stále poroste. Díky tomu, se tento díl stal nejrychleji prodávaným dílem celé série.

Kořeny téhle ságy sahají hodně hluboko do konzolové historie, proto má hodně fanoušků po celém světě. Hra proslula hlavně díky svému crossover mezi světy z Final Fantasy a světa Disneyho. Proto jsme v minulých dílech mohli potkat své oblíbené hrdiny z filmů se svými hrdiny z japonských RPG her. Není problém si tak zahrát s kačerem Donaldem, Mickey Mousem, Herkulesem anebo veselou partičkou z Příšerek s.r.o. O úspěchu hry hovoří také to, že sesadila z trůnu v žebříčku nejprodávanějších her ve Velké Británii Resident Evil 2 od společnosti Capcom.

[reklama]

Rok 2019 nám teprve začal a je opravdu zatím nabitý skvělými tituly. Navíc spousta jich je stále před námi, například Metro Exodus nebo Days Gone.

Kingdom Hearts III vyšlo na PS4 a Xbox One.

[reklama]

, , , ,

Kingdom Hearts III

Děj RPG hry Kingdom Hearts 3 je zasazen do rozhlehlých světů Disney a Pixar, sleduje cestu mladého chlapce jménem Sora, který je zároveň nic netušící dědic nezměrné moci. Po jeho boku stane Kačer Donald a Goofy, aby se společně postavili ďábelské síle známé jako Heartless.

Datum vydání: 29.01.2019 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Kingdom Hearts III
[reklama]
[reklama]

Komentáře