Následovník destruktivních závodů FlatOut dorazí na konzole. Na PC si hráči hru chválí

Hry FlatOut z roku 2004, FlatOut 2 z roku 2006 a FlatOut: Ultimate Carnage z roku 2007 jsou do dnešního dne považovány za nejlepší a nejzábavnější závody s důrazem na destruktivní derby. V roce 2018 studio Bugbear Entertainment, které vytvořilo všechny tři díly FlatOutu, přineslo hráčům titul Wreckfest, jenž na doby minulé velmi dobře navázal a na počítačích si vysloužil velmi dobré hodnocení v recenzích. Již 27. srpna 2019 si Wreckfest budou moci zahrát i majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One.

Wreckfest bude na konzolích dostupný ve standardní i luxusnější deluxe edici, která v digitální podobě nabízí přístup do hry o jeden den dříve. K tomu ještě Season Pass s obsahem čítající 20 nových vozů a nové možnosti pro přizpůsobení automobilů. Standardní edice se bude prodávat za 39,99 eur a digitální deluxe edice za 59,99 eur.

[reklama]

Hra Wreckfest disponuje vynikajícím modelem poškození vozidel, sofistikovanou jízdní dynamikou a rozsáhlým upgradovacím systémem pro vaše vozidla. Najdete zde tratě jak tradiční závodní, tak i přímo demoliční. Vše je zde zkrátka podřízeno dechberoucí zábavě. Jelikož jsou zde i režimy, kde nejsou žádná pravidla, tak si užijete pálení gumy a odletujících plechů skutečně požehnaně. Všechna místní auta jsou pak vysloveně prodchnutá charakterem a osobností, na rozdíl od sterilních moderních sporťáků to není taková nuda.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře