Nástin příběhu masivního dodatku Iceborne pro Monster Hunter: World

Společnost Capcom zveřejnila nový trailer na Monster Hunter World: Iceborne, masivního příběhového dodatku, který bude plnohodnotně odhalen za necelý týden na E3 v Los Angeles. Nový trailer přibližuje příběh, který přímo navazuje na dění ve hře Monster Hunter: World. Hráči opět spojí své síly s Research Commission a vydají se na průzkum dosud neobjeveného kusu země – Hoarfrost Reach.

Na hráče čeká zcela nový svět s ještě mocnějšími monstry a novými náročnými úkoly. Vydáte se na průzkum nového, ledem pokrytého regionu známého jako Hoarfrost Reach, který čeká na své objevení. Setkáte se s novými monstry a objevíte endemický život tohoto regionu. Při tom všem budete neustále bojovat s obávanými a nebezpečnými tvory.

[reklama]

Monster Hunter World: Iceborne je masivní dodatečný obsah s novým příběh. Expanze vyjde 6. září letošního roku pro PlayStation 4 a Xbox One. Pokud nevlastníte původní hru, bude ve stejný den k dostání Master Edition. Na konci roku 2019 očekáváme DLC i pro PC. https://acontimo.ro

Akční RPG adventura Monster Hunter: World vyšla 26. ledna 2018 na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Hráči na počítačích se hry dočkali 9. srpna téhož roku.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře