Nastíněno příběhové pozadí říjnového sci-fi RPG The Outer Worlds od Obsidianu

Hrdina? Padouch? Šílenec? Tvá rozhodnutí určí, jak se bude odvíjet příběh v tomto pohlcujícím sci-fi RPG pro jednoho hráče. Hra The Outer Worlds z dílny proslulého RPG studia Obsidian Entertainment má přinést temný a duchaplný příběh, který se odehrává v kulisách kolonie nacházející se na nejzazším konci galaxie. Pevné sevření mocné korporátní byrokracie začíná ochabovat kvůli novému, neznámému příchozímu, kterým není nikdo jiný, než ty sám – osobnost, kterou ses rozhodl stát rozhodne, jak se bude děj dále vyvíjet. Tvé volby budou mít přímý dopad na samotný herní děj, stejně jako na vývoj Tvé postavy, příběhy Tvých společníků a také určí scénář konce hry.

Ztracen během tranzitu na kolonizační lodi směřující na nejvzdálenější konec galaxie se probouzíš o několik desetiletí později a ocitáš se uprostřed obrovského spiknutí hrozící zcela zničit kolonii Halcyon. Pusť se do prozkoumávání těch nejodlehlejších částí vesmíru a střetni se s nejrůznějšími frakcemi, z nichž každá touží po moci. Jsi nepředpokládaná proměnná, se kterou se nepočítalo…

[reklama]

Hra The Outer Worlds vychází 25. 10. 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra bude v den vydání dostupná v předplatném Xbox Game Pass na Xboxu One a PC.

, , , , , ,

The Outer Worlds

The Outer Worlds je nové sci-fi RPG pro jednoho hráče studia Obsidian Entertainment. Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství a prozkoumávejte ty nejodlehlejší části vesmíru. Ztracen během tranzitu na kolonizační lodi směřující na nejvzdálenější konec galaxie se probouzíš o několik desetiletí později a ocitáš se uprostřed obrovského spiknutí hrozící zcela zničit kolonii Halcyon.

Později i na Switch

Datum vydání: 25.10.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře The Outer Worlds
[reklama]
[reklama]

Komentáře