Ne, v Cyberpunku 2077 se vážně neobjeví Lady Gaga. Těšit se ale můžeme na hardcore režim

Je to už nějaká doba, co se objevily spekulace, že se v Cyberpunku 2077 objeví Lady Gaga. CD Projekt RED koneckonců ani v minulosti neměl problém vypůjčit si pro své hry nějakou známou tvář či hlas, ale dosud víme „jen“ o účasti herce Keanu Reevese, který se zhostil role rockera Johnnyho Silverhanda. A nyní již také víme, že Lady Gaga se v Night City neobjeví.

Absenci spekulovaného camea potvrdil Alvin Liu z CD Projektu RED v rozhovoru pro server WCCFtech. Podle něj je sice Lady Gaga dostatečně kyberpunková a do herního světa by zapadla, ale prostě na ni nedojde. Což je možná ta lepší varianta. Nic proti ní, ale když se spojí pojmy cameo a Lady Gaga, kdekdo si nejspíš vzpomene na neslavný díl seriálu Simpsonovi, v němž účinkovala právě Lady Gaga, přičemž šlo o jeden z nejtrapnějších pokusů v historii televizní zábavy (pokud by se tedy v případě Simpsonových dalo za posledních 10 let hovořit o zábavě). I prostá šance na připomenutí té mnohými odsuzované události by asi v případě Cyberpunku 2077 nebyla zrovna žádoucí.

[reklama]

Lady Gaga v Cyberpunku 2077 nebude

Liu alespoň odhalil přítomnost hardcore režimu, který v první řadě odstraní veškeré prvky uživatelského rozhraní. Což má řadě hráčů nabídnout pořádnou výzvu. K dispozici však bude nastavení obtížnosti i pro ty, kteří se starají hlavně o příběh a kteří úplně neholdují střílečkám. Z toho důvodu bude ve hře mimo jiné přítomná zbraň nazvaná smart gun, jež pomáhá s mířením.

[reklama]

Cyberpunk 2077 vyjde 16. dubna 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Všechny tři verze nabídnou české titulky.


Zdroj: wccftech.com

, , , , , , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře