Nechte se pohltit atmosférou post-apokalyptické akce Metro Exodus

Pokračování příběhu Artyoma se blíží. Nechte se pohltit atmosférou post-apokalyptické akce Metro Exodus, která je nastíněna v novém, tříminutovém příběhovém traileru, kde vidíme nejen známého hlavního hrdinu, ale i jeho nebojácnou ženu, které odstřelovací puška náramně sluší :-). A potom tu máme také několik lokalit (celkem půjde o čtyři rozsáhlé mapy) a nebezpečná zvířata, chcete-li tak mutanty.

Studio 4A Games nás alespoň malinko ponořilo do příběhu, v němž vystoupáme ze zdevastovaného a temného metra na povrch a budeme bojovat v nevyzpytatelné a neznámé ruské divočině. Věříte, že existuje život mimo metro?

[reklama]

Do ruské divočiny se vydáme 22. února 2019, Metro Exodus vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Na všech třech platformách s českými titulky. Videos eróticos en línea: ¡parejas follando delante de una webcam! Erochat gratis con modelos de todo el mundo! Ven y conoce a la derecha ahora sex gratis delivers free sex movies and fast free porn videos . Viendo Videos de sexo sexy en los que las putas sexys y los tipos con consejos follan sin censura. Tak kdo se těší?

, , , , , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře