Nejprodávanější hry dubna 2019: Bojovka Mortal Kombat 11 a PS4 exkluzivita Days Gone

Zpráva od NPD za duben 2019 hlásí, že v dubnu se ve Spojených státech amerických nejlépe dařilo krvavé bojovce Mortal Kombat 11 a PlayStation 4 exkluzivitě Days Gone. Mortal Kombat 11 se těšil velkému zájmu a okamžitě se stal druhou nejprodávanější hrou roku a nejprodávanější hrou vydanou na platformy PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Právě verze pro Switch se vyplatila, Mortal Kombat 11 je nejprodávanějším third-party titulem (který nevydala společnost Nintendo) na Switch od dob Mario + Rabbids: Kingdom Battle z roku 2017.

Days Gone završilo duben 2019 jako sedmá nejprodávanější hra v historii, kterou vydala společnost Sony. Tato akční adventura se může pochlubit ještě vizitkou nejprodávanějším produktem studia Sony Bend.

[reklama]

Na třetím místě se umístila MLB 19: The Show jako dosud nejprodávanější sportovní hra roku 2019 (nové díly FIFA a NHL vyjdou až během září). Následuje The Division 2, Super Smash Bros. Ultimate, Grand Theft Auto V, Sekiro: Shadows Die Twice, Call of Duty: Black Ops 4, NBA 2K19 a Yoshi’s Crafted World.

Prodej videoherního softwaru (her) se v dubnu 2019 oproti předchozímu měsíci zvýšil o 15 procent, ale prodeje hardwaru (konzole atd.) klesly o 29 procent. Nejprodávanějším hardwarem měsíce v USA je Nintendo Switch.

[reklama]

Nejprodávanější hry března 2019 v USA: The Division 2, Sekiro: Shadows Die Twice, MLB 19: The Show, Devil May Cry 5, Super Smash Bros. Ultimate, Red Dead Redemption II, NBA 2K19, GTA V, Yoshi’s Crafted World a Call of Duty: Black Ops IV.


Zdroj: ign.com

, , , , ,

Mortal Kombat 11

Krvavý a brutální Mortal Kombat je zpět. Díl s číslovkou 11 přinese možnost přizpůsobení postavy, který vám umožní vytvářet vlastní verze bojovníků v rámci jednotlivých hrdinů. Samozřejmostí je filmový příběh s pokračováním ságy.

Datum vydání: 23.04.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Mortal Kombat 11
[reklama]
[reklama]

Komentáře