Nemilosrdná dvojčata hlavním tahákem příběhu Far Cry: New Dawn

„Vytvořte nečekané aliance, postavte smrtící arsenál provizorních zbraní a vybavení ze zbytků starého světa, abyste přežili proti všem novým hrozbám,“ láká Ubisoft na pokračování Far Cry 5.

New Dawn zůstává v Hope County, avšak tentokrát je americká Montana jiná. 17 let po jaderné apokalypse je všechno jinak. Svět si vzala zpět příroda, obklopila ho pestrobarevnými rostlinami a zmutovaná zvířata jsou hodně nebezpečná. Mnohem víc je ale legie sběračů, známých jako Highwaymeni, kteří cestují po zemi, přepadávají a okrádají civilisty.

[reklama]

Ve Far Cry New Dawn sledujeme příběh kapitána bezpečnostních složek Thomase Rushe, který ve zničené části USA chce pomoci bezbranným osadám. Po příjezdu do Hope County se musí poprat s armádou banditů, které vedou dvojčata, sestry Mickey a Lou. Vašim úkolem je přeskupit síly, vybudovat domovskou základnu Prosperity a chránit přeživší. Po usazení máte možnost se svobodně toulat světem a pokračovat v plnění misí, včetně těch hlavních a vedlejších.

Podívejte se na příběhový trailer, zhlédněte představení nové podoby Hope County a klidně i nové gameplay záběry od IGN. Far Cry New Dawn vyjde 15. února 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One, s českými titulky. яндекс

[reklama]

, , , , , , ,

Far Cry: New Dawn

Netradiční pokračování Far Cry 5. V New Dawn zažijeme post-apokalyptickou Montanu po jaderné válce, které vládne nebezpečný gang.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Far Cry: New Dawn
[reklama]
[reklama]

Komentáře