Nepoužitá auta z Forza Motorsport 7: Nissan Pick-up nebo Aston Martin Vanquish Zagato

Josh Andersen má pozici senior environment artist ve studiu Turn 10. Společně s týmem rok pracoval na modelech aut a hlavně jejich odlazování a testování. A na svém profilu na ArtStation se pochlubil modely, na kterých pracoval. To není mezi grafiky nic nezvyklého. Nezvyklé jsou ovšem některá auta, která se tam objevila.

McLaren Senna, hvězda Forza Horizon 4, se do Forza Motorsport 7 nakonec dostala v dubnu 2019. Nádherný Mercedes-Benz Super Sport Kurz Barker Roadster z roku 1929 se objevil alespoň ve čtvrtém díle odbočky Horizon. Ovšem na obrázcích najdeme i auta, která se v sérii Forza zatím řídit nemůžeme. Nissan Pick-up se kterým Giniel de Villiers závodil na začátku tohoto tisíciletí a se stejným modelem auta závodil též slavný Colin McRae.

[reklama]

Milovníky vozidel Jamese Bonda jistě zaujme Aston Martin Vanquish Zagato, kterého bylo v roce 2017 vyrobeno pouhých 99 kusů. Na obrázku buď došlo k chybě zobrazení kapoty, nebo je model ještě nedokončený. A poslední v sérii neznámým autem je legendární 1970 Porsche 917 LH, jehož růžový sourozenec Porsche 917/20 „Pink Pig“ již ve hře je.

Na obrázcích najdeme i další auta, která jsou ve Forza Horizon 4, ale nejsou v FM7. Z toho lze usuzovat, že autaři v týmu své modely vyvíjejí a testují na platformě FM7. Teprve pak někdo jiný určuje, do které hry auto přijde. Jelikož se blíží poslední update pro Forza Motorosport 7, je možné, že nám autoři nadělí ještě nějaké auta. Komunita okolo serveru GTplanet odhaduje, že by jím mohlo být právě Porsche 917 LH. Zagato a Nissan by se spíše hodily do Forza Horizon 4, ale to ukáže budoucnost, zda se těchto aut dočkáme.

Sedmá Forza vyšla v roce 2017 na Xbox One a Windows 10.


Zdroj: gtplanet.netartstation.com

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře