Nepovedený Anthem od BioWare má stále vážné problémy na konzolích. Sony některým hráčům vrací peníze

Patch 1.03, který měl opravit závažný problém u konzolových verzí nepovedené hry Anthem od BioWare, nic nevyřešil. PlayStation 4 a Xbox One mají stále problémy s akčním online RPG titulem, hráči si stěžují na pády operačních systémů konzolí a žádají vrácení peněz.

Situace připomíná debakl No Man’s Sky, jenž zaznamenal množství žádostí o vrácení peněz na Steamu a PS4 po svém vydání – dnes je No Man’s Sky úplně jiné, mnohem lepší, mnohem rozsáhlejší, mnohem zábavnější.

[reklama]

Sony některým hráčům měla peníze vrátit za digitální kopii Anthem zakoupenou na PlayStation Store. SoundAndFury87 na Redditu napsal, že mu vše trvalo pouhých pět minut. Vrácení peněz ze strany Sony potvrdil i další hráč. Jiný uživatel ale napsal, že mu podpora Sony akorát doporučila přestat Anthem hrát.

PC, PlayStation 4 a Xbox One verze Anthem vyšly 22. února 2019. Hra se řadí do žánru looter shooter (jako Destiny), ovšem trpí řadou chyb/bugů, malým množstvím obsahu, otřesným příběhem, příšernou umělou inteligencí nebo recyklovanými a repetitivními misemi. Více o Anthem v recenzi GameShotu.

, , , ,

Anthem

Anthem je multiplayerová online akce zasazena do otevřeného světa, který budeš sdílet s až dalšími třemi hráči. Staneš se Freelancerem, skupinou, která opustila svou civilizaci a vydala se zkoumat okolní světy. K dispozici máš přizpůsobitelný exosuit nazvaný Javelin, jenž ti dodá nadlidské schopnosti.

Datum vydání: 21.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Anthem
[reklama]
[reklama]

Komentáře