Netradiční spojení kozy vyzbrojené až po rohy a Unreal Tournamentu vychází v rozpracované verzi

Pokud se vám líbí netradiční, šílené hry a jste zároveň příznivci starého dobrého Unreal Tournamentu, tak se vám možná bude líbit multiplayerová střílečka Goat of Duty, která se v rozpracované verzi prodává na Steamu za necelých 6 euro (cca 150 korun). V této netradiční a rychlé střílečce hrajete za kozu, která je vyzbrojena až po rohy, a utkáte se s ní proti jiným kozám v ďábelských bojovných arénách určených pro dva až deset hráčů.

Vývojáři připravili hratelnost ze staré školy, tedy podle Unreal Tournamentu, a nabídnou bitvy ve čtyřech multiplayerových režimech: všichni proti všem, Gun Deathmatch, Herd Wars (týmový deathmatch) a originální mód Fus Ro Arena.

[reklama]

„Goat of Duty je rychlá a intenzivní multiplayerová střílečka z pohledu první osoby. To je skoro vše, co potřebujete o naší hře vědět. Nemáme žádné nesmysly, žádné odlišné postavy ani žádné kombinace dovedností. Máme jen ďábelské arény, silné zbraně a rychlou akci. No a spoustu hloupého humoru, bláznivých koz a kozích mechanik,“ popisují svůj projekt vývojáři ze studia 34BigThings srl.

[reklama]

A jak k těmto okolnostem vůbec došlo? Jeden z tvůrců se snažil popsat, jak se kozy naučily střílet. Vymyslel si tři různé verze a všechny tři stojí za to: „Všechno to začalo podivnou jadernou havárií, která dala všem kozám potřebnou inteligenci pro svržení jejich lidských majitelů… Počkejte, takhle to nebylo. Kozy byly od samého počátku inteligentní, ale protože neměly palce, trpělivě čekaly na to, až lidstvo vyvine automatizované roboty schopné vytvořit to, co potřebují, aby… Ne, tohle taky nefunguje. V alternativním vesmíru jsou kozy nejmocnějšími válečníky…“

Současná verze Goat of Duty nabízí kompletní multiplayerový zážitek ve čtyřech různých herních režimech na 6 mapách. K dispozici máte 7 zbraní. V průběhu předběžného přístupu budou vývojáři do hry přidávat nové mapy, herní módy, kozy, zbraně, konkurenční prvky a další položky pro přizpůsobení koz. Zároveň budou svou hru ladit. Počítají, že tohle vše jim zabere tři až čtyři měsíce. Plná verze se bude prodávat za vyšší cenu.

Pro hraní Goat of Duty by váš počítač měl obsahovat operační systém Windows 7, procesor Intel Core i3 o frekvenci 2,6 GHz, 4 GB RAM operační paměti, grafickou kartu GeForce GTX 570 a 5 GB volného místa na pevném disku. Pro doporučené systémové požadavky je vyžadován Windows 10, 8 GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti a 6 GB volného místa na disku.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře