Neustálý chaos a destrukce v akčním RPG titulu Rune 2. Zastavíte Lokiho?

S koncem Ragnaroku skončí i život Lokiho. Bůh severské mytologie ale přišel na způsob, jak obejít svůj osud. Loki dokáže ovládat tok času, což mu umožňuje nepřetržitě restartovat Ragnarok, vyhnout se svému osudu a zároveň vytvářet neustálý cyklus chaos a destrukce. A s každým takovým koncem světa začíná nový věk s různými překážkami a nebezpečím.

Za akční RPG hrou Rune 2 (dříve vedenou pod názvem Rune: Ragnarok) stojí vývojáři z Human Head Studios, kteří se inspirovali u originálního Rune z roku 2000 a chtějí hráče po devatenácti letech zavést do nebezpečného norského světa během Ragnaroku, tedy během posledních dnů, kdy se zbývající lidé a zvířata snaží přežít.

[reklama]

„Bohové si tě vybrali. Stáváš se spasitelem Midgardu, přijmi jejich požehnání a silné schopnosti, abys ukončil Ragnarok. Závoď s časem, aby si zabránil proradnému Lokimu a jeho přisluhovačům zničit Midgard. Loki drží svět v neustálém chaosu. Chop se příležitosti a sám nebo s přáteli bojuj proti legiím Lokiho přisluhovačů v brutálním boji z oči do očí, cestuj po světě, sbírej vzácné zdroje, vyhledávej vzácné artefakty a vytvoř nejmocnější zbraně, aby si se stal spasitelem Midgardu,“ uvádějí Human Head Studios v popisu hry Rune 2.

[reklama]

V dnešním traileru vypadá hra lépe než v předchozích videích. Přesto asi nepůjde přímo o TOP titul, stejně tak mnohým bude vadit, že vyjde s roční exkluzivitou na Epic Games Store ve verzi pro počítače. S vydáním se počítá již během letošního léta, pokud nedojde k odkladu.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře