Nezvykle rychlé zombies v kooperativní akci World War Z

Tisíce rychlých zombíků v uličkách New Yorku, prochladlé Moskvě nebo v Jeruzalémě. To jsou tři hlavní lokality, v nichž budete s trojicí přátel přežívat apokalypsu v kooperační multiplayerové third-person akci World War Z od studia Saber Interactive, které se inspirovalo stejnojmenným filmem.

Každá skupinka přeživších přináší unikátní příběh o boji proti masivním hordám zombíků. Chodící mrtvoly, myslící pouze na to, jak vás sežerou, budou rychlé, nepředvídatelné a dostanou vás téměř všude. Strach z nich budete mít už jen kvůli jejich počtu, v jeden okamžik jich proti vám může stát až tisíc, což potvrzují obrázky i gameplay záběry.

[reklama]

World War Z se chystá zaujmout na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One v průběhu letošního roku. Taky vás při sledování videí napadla akce The Division od Ubisoftu? Až na ty zombies toho mají tyhle dvě hry dost společného.

[reklama]

, , , , , , ,

World War Z

Kooperativní multiplayerová third-person akce pro čtyři hráče inspirovaná filmem World Warz Z (Světová válka Z). V řadě mezinárodních lokalit, včetně Moskvy, Jeruzaléma a New Yorku, bojujete proti hordám rychlých zombíků.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře World War Z
[reklama]
[reklama]

Komentáře