Nová generace Xboxu na E3 být nemusí. Očekávané Halo Infinite bude prezentováno z PC verze

Internetem koluje zpráva, že 9. června ve 22:00 odhalí Microsoft na tiskové konferenci novou generaci konzole Xbox. O nástupci Xboxu One pravděpodobně řeč bude, ale moc detailů nečekám.

Zaprvé zpráva společnosti láká na nová konzolová a PC oznámení. O nové konzoli není v tweetu ani jedno jediné slovo. A zadruhé, první gameplay záběry z očekávaného Halo Infinite nebudou spuštěni na Xboxu, ale na počítači, který má specifika velmi podobná hardwaru Xboxu příští generace. To nasvědčuje tomu, že nový Xbox nemusí být na E3 ani ukázán a spíše bude Microsoft prezentovat možnosti, kterých bude konzole schopna dosáhnout, prostřednictvím počítače.

[reklama]

Halo Infinite bude tedy první hrou, která bude prezentovat potenciál nové generace konzole Xbox a enginu Slipspace, který byl pro duchovního nástupce série Halo speciálně vytvořen a má sloužit minimálně několik let.

[reklama]

Microsoft bude dále na tiskové konferenci hovořit o technologii xCloud a představí detailněji Gears 5 a další připravované hry.

Detaily o konferenci Microsoftu a dalších tiskovek, včetně přesných časů, najdeme TADY.

Ve hře Halo Infinite – další kapitoly legendární franšízy – se vrátí hrdina Master Chief. Podívejte se na rok starou ukázku demonstrující nový enginu, která poskytuje náhled do budoucnosti značky Halo:

, , , , , ,

Halo Infinite

Master Chief se vrací ve hře Halo Infinite - další kapitola legendární série vyjde před koncem roku 2020 na Windows 10 a Xbox One.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Halo Infinite
[reklama]
[reklama]

Komentáře