Nová hra od tvůrců God of War je titulem roku 2021, napsal tester

Sony2

Tester studia Sony Santa Monica je nadšen z nového projektu. Tvrdí o něm, že jde o titul roku 2021. O co jde? S jistotou to napsat úplně nelze, ale bylo by zvláštní, kdyby v kalifornském týmu kromě již potvrzeného God of War Ragnarok pracovali ještě na něčem jiném.

Co tester na sociální síť napsal? „Pracujeme na něčem zvláštním a bláznivém. Je čas se připravit na hru roku 2021.“ Po pár hodinách byl ale tweet ze sítě odstraněn. Možná na žádost Sony. Kdoví.

[reklama]

Pokračování God of War z roku 2018 potvrdila Sony v září tohoto roku formou teaseru a přislíbila jeho vydání na PlayStation 5 v roce 2021. Tedy za předpokladu, že nedojde k nečekanému odkladu, kterých je v tomto světě plno, stačí si vzpomenout na Cyberpunk 2077. Na rok 2021 má Sony naplánovanou řadu her. Vyjde Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West i Ratchet & Clank: Rift Apart.

[reklama]

Těšíte se na návrat Krata a pokračování jeho severského dobrodružství? Tak si připomeňte zmíněný teaser trailer:

, , ,

God of War

Pomstu olympským bohům má Kratos za sebou a teď se pohybuje v říši severských božstev a netvorů. V tomto tvrdém a nelítostném světě bude nejen muset bojovat o přežití a zároveň učit svého syna, aby dokázal totéž… ale také se bude snažit zabránit mu, aby opakoval krví potřísněné omyly, jichž se Duch Sparty dopustil.

Datum vydání: 20.04.2018 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře God of War
[reklama]
[reklama]

Komentáře