Nová hrozba ve středověkém českém RPG Kingdom Come

Vyšel teaser trailer na další dodatečný obsah do Kingdom Come: Deliverance. Realistické středověké RPG od pražských Warhorse Studios obdrží 5. února 2019 nový příběhový dodatek. Band of Bastards přináší nové dobrodružství.

„Cesty na Ratajsku rozhodně nejsou bezpečné. Racek Kobyla si proto zavolá na pomoc starého známého Kuna z Rychvaldu, mazaného zchudlého zemana, který vede nechvalně proslulou žoldnéřskou kompanii. Aby se Kuno a jeho společníci nevymkli kontrole, dostanou speciálního průvodce – Jindřicha. Družina se vydává na objížďky krajem, aby záhy zjistila, že Racka dohánějí staré křivdy. V kraji řádí Rackovi dávní nepřátelé. Střet za střetem se Jindra a Kunova družina potýkají s nepřítelem, než dojde k finálnímu měření sil,“ lákají vývojáři. O boje nebude nouze. Cena DLC bude asi 10 euro, stejně jako u předchozích.

[reklama]

V traileru si můžete zapnout české titulky.

[reklama]

Kingdom Come: Deliverance vyšlo 13. února 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One – s českými titulky. Vývoj vedl Viktor Bočan a Daniel Vávra. Jde o povedené historické RPG zasazené do českých zemí na začátku 15. století, do oblasti s městy Sázava, Rataje nad Sázavou a Stříbrná Skalice.

O víkendu Daniel Vávra umístil na Twitter fotografie. Na tabuli je napsáno „KCD2 – 1506,“ což vyvolalo spekulace o pokračování, které by se odehrávalo v roce 1506, což je 103 let po uzavření příběhu prvního dílu. Původně bylo Kingdom Come: Deliverance plánováno na tři epizody. Později ale bylo od plánu upuštěno.

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře