Nová verze konzole Nintendo Switch vyjde v srpnu. Pochlubí se vyšší výdrží baterie při hraní na cestách

Levnější a zmenšená verze populární konzole Nintendo Switch není jedinou novinkou ze stáje japonské společnosti. Nintendo světu představilo novou verzi svého herního hardwaru. Tato nová verze Switche se pochlubí vyšší výdrží baterie pro hraní na cestách, respektive v handheldovém režimu. Zároveň budete moci tento Switch připojit k televizi přes dok a užívat si hraní her v plné kráse.

Výdrž baterie by se měla u nové verze zlepšit z oficiálně uváděných 2,5 až 6,5 hodin na 4,5 až 9 hodin, v závislosti na hře. U současného modelu Switche má baterie při hraní titulu The Legend of Zelda: Breath of the Wild vydržet 3 hodiny. U nové verze to má být až 5,5 hodin. Ano, nejsou to žádná závratná čísla, ale lepší než nic.

[reklama]

Nová verze Nintenda Switch bude v prodeji od srpna letošního roku. Pokud si teprve plánujete tuhle konzoli pořídit a hráli byste často na cestách, tak u prodejce ověřte, že jde o model s označením HAC-001(-01). Starý model je označován HAC-001.

Závěrem dodejme, že levnější a zmenšená verze Nintenda Switch s přídomkem Lite dorazí 20. září a bude určena pro hraní v handheldovém režimu. Nintendo Switch Lite má integrované ovládací prvky a je menší než původní Nintendo Switch. Lite verze nemá žádný stojan a nepodporuje video výstup do televize. Proto v krabičce nenaleznete ani dokovací stanici nebo HDMI kabel. Každopádně, Lite verze podporuje všechny hry a můžete obě verze propojit, abyste si užili online multiplayer nebo lokální multiplayer, například u her Super Mario Maker 2, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2 a Super Smash Bros. Ultimate. Jen nezapomeňte, že je vyžadováno předplatné Nintendo Switch Online. Cena byla stanovena na 199 eur. Více zde.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře