Nová vlna odměn pro členy PlayStation Plus

Dnes odstartovala třetí vlna programu PS Plus Odměny, která odměňuje členy předplatného PlayStation Plus slevami u vybraných partnerů společnosti Sony.

„Hráčům již byla zpřístupněna řada slev u našich partnerů. Třetí vlna nabídne obnovenou nabídku na zvýhodněné PS4 příslušenství a herní merchandising od JRC/Brloh, slevu do dnes kultovního obchodu pro milovníky sneakers Footshop a nové nabídky na herní merchandising od Bonstella či nabídku na zvýhodněné zboží Philips zakoupené v jejich oficiálním eshopu. Uživatelé PS Plus mohou i nadále využít také zvýhodněnou nabídku na vybrané modely herních židlí DXRacer, která byla rozšířena o další dva modely,“ uvádí tiskové prohlášení Sony. Jaké další odměny PS Plus nabízí?

[reklama]

Uživatelé PlayStation Plus mají k dispozici celou řadu benefitů, jako například možnost využití online multiplayer hraní, dvě PS4 hry zdarma každý měsíc. Předplatné služby PS Plus dále nabízí exkluzivní slevy na hry, 10GB úložiště v cloudu pro ukládání pozic ve hře a další bonusové hry zdarma. V březnu máte zdarma Call of Duty: Modern Warfare Remastered a puzzle titul The Witness od Johnathana Blowa, autora puzzle plošinovky Braid.

Čeští hráči se více informací o bonusech dočtou zde, slovenské hráče odkážeme zase sem.


[reklama]

Zdroje: tisková zpráva

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře