Nové Need for Speed se zaměří na aspekty, které jsou pro fanoušky nejdůležitější

Co si vybavíte, když se řekne Need for Speed? Já pouliční závody, otravnou policii a vozidla s možností úpravy vizuální a vylepšení výkonu. Koncem letošního roku vyjde nový díl z arkádové závody série. Vývojáři slibují, že se zaměřili na aspekty, které jsou pro fanoušky nejdůležitější.

„Nejdůležitější jsou samozřejmě automobily. Můžeme mluvit o tom, že vozy a jejich možnosti přizpůsobení jsou srdcem toho, co dělá Need for Speed. Bez těchto prvků to není Need for Speed, které známe. Tyto aspekty považujeme za zásadní,“ uvádí Ben Walke na oficiálním fóru EA. „Našim cílem je vytvořit nezapomenutelnou hru, s níž oslavíme 25. výročí série NFS,“ dodal.

[reklama]

Na oznámení musíme čekat. Ideální příležitost má švédské studio Ghost Games příští sobotu v rámci EA Play před veletrhem E3 v Los Angeles, ale tam nové Need for Speed neuvidíme. Vývojáři se soustředí na práci a nechtějí ztrácet čas prezentacemi.

Poslední Need for Speed – Payback – vyšlo na podzim 2017 (pro PC, PlayStation 4 a Xbox One) a bylo kritizováno za svůj důraz na hollywoodskou béčkovou akci. Ghost Games se snažili o akční pojetí arkádových závodů po vzoru filmové série Rychle a zběsile. Mnoho let fanoušci hlasitě volají po návratu k minisérii Underground s rozsáhlým tuningem.

[reklama]


Zdroj: answers.ea.com

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře