Nové obrázky z kyberpunkového akčního RPG titulu Cyberpunk 2077 od tvůrců Zaklínače

Uplynulo pár dnů a my znovu slyšíme o očekávaném kyberpunkového akčního RPG titulu Cyberpunk 2077. Pro dnešek si pro fanoušci tvůrci Zaklínače z CD Projektu RED připravili nové obrázky, které doprovází oznámení o úzké spolupráci se společností Nvidia na implementaci technologie ray tracing v reálném čase do hry.

“Cyberpunk 2077 je neuvěřitelně ambiciózní hra kombinující pohled z první osoby s propracovanými RPG prvky. Její příběh se zároveň odehrává ve spletitém světě, který hráče dokáže opravdu vtáhnout,“ říká Matt Wuebbling, ředitel GeForce marketingu ve společnosti NVIDIA. “Věříme, že svět Cyberpunku bude značně těžit z realistického osvětlení, které ray tracing dokáže nabídnout.”

[reklama]

Ray tracing je pokročilá grafická technika původně používaná ve filmech pro vytvoření velmi realistických vizuálních efektů. Grafické karty GeForce RTX disponují specializovanými jádry, která jsou specificky navržena tak, aby akcelerovala ray tracing a vizuální efekty ve hrách tak mohly být vykreslovány v reálném čase.

[reklama]

“Ray tracing nám umožňuje realisticky zobrazit chování světla v městském prostředí plném davů lidí,“ říká Adam Badowski, ředitel studia ve společnosti CD PROJEKT RED. „Díky této technologii můžeme přidat další vrstvu hloubky a vertikálnosti do již tak značně impozantní metropole, ve které se hra odehrává.“

Cyberpunk 2077 je akční adventura v otevřeném světě zasazená do Night City, metropole zmítaná posedlostí mocí, okázalostí a tělesnými modifikacemi. Hráč se vžije do role V, žoldáka a psance, který se snaží získat jedinečný implantát představující klíč k nesmrtelnosti. Bude možné přizpůsobovat kybernetické vybavení i schopnosti postavy a také herní styl. Prozkoumávání rozsáhlého města s sebou ponese řadu voleb, které budou utvářet příběh i svět okolo hráče.

Nahoře vidíte dva obrázky, které zveřejnila Nvidia. Pod textem následují další screenshoty vydané v rámci E3.

Cyberpunk 2077 dorazí s českými titulky na PC, PlayStation 4 a Xbox One přesně 16. dubna 2020.

, , , , , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře