Novinky v The Division 2 provází hlavně úprava účinnosti zbraní

Již jednou jsme vás informovali o blížícím se velkém patchi pro hru The Division 2 od Ubisoftu odehrávající se ve zdecimovaném D.C., kde se můžete těšit na nové vybavení, základnu a mise. Mimo jiné velký patch obsahuje i update hry jako takové. Čekají nás velké změny a pro stálé hráče možná některé změny budou velkým šokem.

Aktualizace se zaměřuje hlavně na skilly a módy zbraní. Od vydání mohou hráči ve hře získávat skill módy, které vyžadují určitý počet skill power ratingu, který převyšoval jejich level. Tento problém byl odstraněn předěláním celého systému. Nyní když se přihlásíte do hry, tak budete možná překvapeni, že máte mnohem nižší skill power rating, ale zároveň budete moci používat mnohem více věcí. Vše to celé přepočítali a udělali hráčsky přístupnější. Samotné skilly se také dočkaly změn, například sniper turrent, nyní když jej postavíte, uvidíte značku na zaměřeným cílem a můžete střílet.

[reklama]

Došlo i na zbraně, bohužel mezi hráči velmi populární M700 a Mk17 dostaly snížení poškození, aby se více vyrovnaly ostatním zbraním. Naopak lehké zbraně dostaly vylepšené poškození. Na snipery se nezapomnělo a byl opravený bug s používáním speciální munice. To je v kostce všechno.

The Division 2 je dostupné ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře