Nový díl populárního animovaného seriálu Simpsonovi je o eSportu

Technologie a moderní věci člověk nezastaví, a tak i eSport zavítal do nejnovější epizody jednoho z nejpopulárnějších kreslených seriálů vůbec. Do rodinky Simpsonů. Jedná se hlavně o věčného potížistu a lumpa Barta.

Nová epizoda nese název „E My Sports“ a Bárta budeme moci vidět sedět za neuklizeným stolem se zbytky jídla a narostený knírkem. Hraje hru Conflict of Enemies, která má parodovat populární hry League of Legends a DOTA 2.

[reklama]

Proto vtípky v této epizodě pochopí asi jen hráči, co májí s podobnými hrami zkušenosti. Klasicky budeme moci vidět Barta při jedné z činností, která nesedí k jeho věku. Co bychom taky chtěli po nejdéle nestárnoucí rodince. Každopádně se takhle dostane opět do širšího podvědomí eSport, který se snaží prorazit i na poli olympiády.

Na stanici Fox byl díl „E My Sports“ odvysílán 17. března 2019 a spolupracovalo na něm studio Riot Games, které stojí za hrou League of Legends. U nás vysílá seriál stanice Prima Cool, kde je česká premiéra naplánovaná na konec května 2019.

[reklama]


Zdroje: gameinformer.com

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře