Nový Project I.G.I. je prequelem série a ukáže příběh před původní taktickou stealth akcí z roku 2000

Taktická akční série Project I.G.I. po řadě let pokračuje. První díl vyšel již v roce 2000 a o tři roky následovalo pokračování s názvem Covert Strike, které zanechalo rozporuplné reakce a mnozí ho považovali za uspěchanou hru. Prodeje asi nebyly nijak výrazné a celá značka se na spoustu let stáhla z trhu – oba díly dohromady prodaly více než milión kusů. Uplynulo mnoho vody od té doby, ale začíná se rýsovat díl třetí.

Nový Project I.G.I. je zamýšlen jako prequel série. Hra odhalí příběh před událostmi v prvním díle a ukáže původ organizace I.G.I. To bude jistě fanoušky zajímat. Na oprášení vzpomínek jsme dostali dostatek času. Třetí díl je ve fázi prototypování ve studiu Toadman Interactive a počítá se s ním až na rok 2021 pro nepotvrzené platformy.

[reklama]

Robin Flodin, generální ředitel Toadman Interactive, prozradil, že mají v týmu jednoho z původních tvůrců série. „Jsem tak nervózní z oznámení. Prototyp funguje dobře. Dnes ukazujeme ukázku, jež je pohledem na náš prototyp. Mnoho věcí se zlepší. Chceme dát fanouškům už dnes vědět, že na hře pracujeme a těšíme se na jejich nápady a zpětnou vazbu.“

Fanoušci, kteří se chtějí podíl na novém Project I.G.I. (možná s podtitulem Origins), ať kliknou na oficiální stránku projektu.

[reklama]


Zdroje: tisková zpráva Toadman Interactive

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře