Nový psychologický horor přinese šílenství na Měsíci. Vývojáři kombinují sci-fi a H.P. Lovecrafta

Psychologický hororový titul Moons of Madness je na první pohled klasickým hororovým zážitkem. Ovšem vývojáři chtějí hráčům přinést netradiční podívanou a rozhodli se zkombinovat sci-fi a díla uznávaného spisovatele H.P. Lovecrafta. Z této kombinace vznikl psychologický horor, který nabídne šílenství na Měsíci. To prožijete v kůži Shanea Neweharta, technického pracovníka na tajné výzkumné stanici na Měsíci. Úkolem posádky je prozkoumat tajemný signál, o němž jsou vědci ze Země přesvědčeni, že ho má na svědomí inteligentní forma života.

Shane má nízkou bezpečnostní prověrku. Tím pádem nezná všechny okolnosti, není si vědom toho, co ho může na Rudé planetě čekat. Je na tajné misi a jeho úkolem je bezpečnost, ale o samotné tajné misi téměř nic neví. Shane se jednoduše stará o bezpečnost stanice na Měsíci a čeká až dorazí dopravní loď Cyrano s novým týmem, který převezme jeho povinnosti. Brzy se ale stane něco podivného. Systémy přestanou fungovat, ve skleníku se objeví podivná mlha a členové týmu záhadně zmizí. V tom začne Shane vidět a slyšet věci, které dosud neviděl a neslyšel. Je to vize? Jsou to halucinace? Je to něco jiného? Na to budeme muset přijít.

[reklama]

Vývojáři tvrdí, že nám přinesou netradiční psychologický horor, v němž zažijeme děsivou atmosféru, různé jevy a budeme při hraní zpochybňovat, co je reálné a co naopak není.

Zaujal vás popis hry? Tak se podívejte na dvanáctiminutové demo z E3. To dokládá hutnou atmosféru s blikajícími světly, strašidelnými zvuky…

Moons of Madness vyjde 31. října 2019 na PC, Xbox One a PS4.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře