Nový trailer na Borderlands 3 vypovídá přesně o tom, o čem tahle komiksová střílečka je

Komiksová střílečka Borderlands se nikdy nebrala moc vážně. Platit to bude i u plnohodnotného třetího dílu, který svou cestu započne 13. září 2019 na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One. Nový trailer dokládá, o čem přesně tahle hra bude. Jak vidno, důležité je si užít zábavu. Té si užijete dosyta především v kooperaci s dalším hráčem, jak se snaží trefně a s humorem poznamenat video.

Připomeňme si, že včera jsme se dozvěděli o absenci podpory pro hraní napříč platformami. V den vydání funkce cross-play v Borderlands 3 nebude, ale vývojáři ze studia Gearbox Software berou tuto možnost velmi vážně a chtějí hráčům v budoucnu umožnit, aby si zahráli s přáteli z jiných platforem. Zároveň v kooperaci bude pinging systém pro označení věcí pro vaše spoluhráče. Tím je upozorníte na nebezpečí, případně na nějakou zajímavost. Navíc vaše postava automaticky ostatním řekne, co přesně jste označili.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

Borderlands 3

Připrav se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Proraz si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hraj na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkej se s šílenými nepřáteli, sbírej kořist a ochraňuj svou domovinu před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Datum vydání: 13.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Borderlands 3
[reklama]
[reklama]

Komentáře