O příběhu, hratelnosti, různorodosti misí a možnostech v přizpůsobení postav v Marvel’s Avengers

Nové video z Marvel’s Avengers nás seznamuje s příběhem, hratelností, různorodostí misí, možnostmi v přizpůsobení postav a dalšími detaily hry, která vyjde 15. května 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky.

Hra Marvel’s Avengers díky kombinaci dvou typů misí Hero a Warzone nabídne skutečně bohatý zážitek. Hero Missions jsou mise pro jednoho hráče a jsou součástí Kampaně. Tyto mise jsou navrženy pro předvedení unikátních schopností každého z hrdinů. Warzone Missions lze hrát samostatně nebo ve skupině až 4 hráčů za jakéhokoliv hrdinu z dostupného rosteru. Každá mise se dynamicky mění v závislosti na velikosti týmu a úrovně hráče.

[reklama]

Hráči budou mít také možnost přizpůsobit si hrdiny dle vlastních představ. Herní styl každého superhrdiny, který je závislý na jeho unikátním souboru vlastností, lze přizpůsobit pomocí nejrůznějšího vybavení a nově nabitých schopností. Každý z hrdinů má dynamický combo systém, charakteristické pohyby a unikátní vnitřní sílu. Hráči budou mít rovněž možnost přizpůsobit si ikonické hrdiny za pomocí klasických, oblíbených i zcela nových outfitů inspirovaných více než 80letou historií franšízy Marvel.

Hra Marvel’s Avengers navíc nabídne dodatečný herní obsah i po vydání hry, který prostřednictvím nových superhrdinů zajistí pokračování herního příběhu po několik dalších let, a to bez dalších poplatků.

[reklama]

, , ,

Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers zvou hráče, aby si splnili sen o superhrdinech. Vynikající příběh a neustále se rozvíjející svět se společně postarají o dokonalý herní zážitek s Avengers. Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.

Datum vydání: 15.03.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Marvel’s Avengers
[reklama]
[reklama]

Komentáře